in

Ciasta fit, które doskonale smakują!

Słodkie wypieki takie jak ciasta, torty czy ciasteczka należą do chętnie spożywanych nie tylko przez dzieci. Również osoby dorosłe chętnie sięgają po słodycze, szczególnie jeśli obok stoi filiżanka świeżo zaparzonej kawy. Czy ciasta muszą być tuczące i kaloryczne? Okazuje się, że nie – wystarczy kilka dobrych przepisów oraz odpowiednio dobrane składniki. Jakie?

Zamień klasyczne produkty na te zdrowsze!

Dzisiaj pieczenie to prawdziwe wyzwanie – olbrzymia ilość książek kucharskich udowadnia nam, że ciasto możemy wykonać bez klasycznej mąki, jaj czy mleka. To dobra wiadomość przede wszystkim dla osób posiadających skazy pokarmowe, jak i małych dzieci. To także szansa na przygotowanie ciast i tortów znacznie zdrowszych i pożywniejszych.

Jak osłodzić ciasto w sposób dobry i zdrowy?

Dzisiaj zamienników klasycznego cukru jest naprawdę sporo – przede wszystkim warto wykorzystywać miód, który stanowi wartość samą w sobie. Innym rozwiązaniem będzie ksylitol czy też cukier brzozowy o znacznie niższym poziomie kaloryczności. Wiele osób wybiera także słodkie, naturalne syropy, np. z agawy czy z klonu. Takie słodkie dodatki sprawią, że ciasto smakować będzie wyśmienicie, a my sami nie zmienimy wagi!

Szukasz akcesoriów i dekoracji cukierniczych? Wejdź na stronę https://www.sklep.savpol.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą Sklepu Savpol

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Pierwsza dama otrzyma pensję za swoją pracę! Ile będzie zarabiać?

Pierwsza dama otrzyma pensję za swoją pracę! Ile będzie zarabiać?

Clay Jensen i Littlefinger – oto najbardziej denerwujący bohaterowie seriali! [GALERIA]

Clay Jensen i Littlefinger – oto najbardziej denerwujący bohaterowie seriali! [GALERIA]