in

Czy hostessa na targach i konferencjach jest niezbędna?

Każda konferencja czy targi branżowe kojarzą się nam z licznymi kobietami, które opiekują się stoiskami firmowymi, dostarczają klientom materiałów reklamowych, uśmiechają się. Okazuje się, że jednak w praktyce zadania hostessy znacząco wybiegają poza uśmiechanie się i przechadzanie. Czy hostessy są niezbędne podczas targów i konferencji?

Idealna kandydatka na hostessę

Prawdą jest, że uśmiechnięta hostessa jest wizytówką danej firmy – to właśnie ona przyciąga wzrok, nawiązuje pierwszy kontakt z potencjalnymi klientami. Hostessa powinna być przede wszystkim otwarta na kontakt z ludźmi i odporna na pracę w stresie. Od hostessy oczekuje się doskonałej prezencji oraz proporcjonalnej sylwetki, co jednak ważne: wzrost nie jest istotny. W przypadku imprez o charakterze międzynarodowym hostessa powinna umieć porozumiewać się w obcych językach. Jako zleceniodawca musimy jednak pamiętać, że praca takiej hostessy zostanie znacznie drożej wyceniona.

Dlaczego warto zatrudnić hostessę?

Powodów jest przynajmniej kilka. Hostessa pozwoli na odciążenie pracy pracowników na stanowisku firmowym. Może zając się nie tylko rozdawaniem materiałów reklamowych, ale również pilnowaniem porządku na stoisku, doglądaniem zawartości zasobników na katalogi i wielu innych. Hostessa może również pracować podczas prostych posiłków: podawać kawę, wino.

Szukasz profesjonalnych hostess i modelek? Zainteresuj się ofertą firmy https://papilioagency.com

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Żyła mierzy się z rolą prowadzącej. „Po co ku*wa te kamery?”

Żyła mierzy się z rolą prowadzącej. „Po co ku*wa te kamery?”

Żmuda Trzebiatowska staje w obronie koleżanki i apeluje: Kobiety nie muszą być zawsze zrobione, wypoczęte i uśmiechnięte

Żmuda Trzebiatowska staje w obronie koleżanki i apeluje: Kobiety nie muszą być zawsze zrobione, wypoczęte i uśmiechnięte