in

Jaką wycieraczkę do butów wybrać?

 

Wycieraczka do butów wbrew pozorom jest bardzo ważnym elementem w naszym domu. Stanowi ochronę przed kurzem, piaskiem, błotem i wilgocią. Jest niezastąpiona zwłaszcza jesienią i zimą. Wycieraczka do butów to również pierwszy element wystroju, z jakim spotykają się nasi gości i my sami wchodząc do mieszkania. Zatem wybierając odpowiednią wycieraczkę, na przykład w sklepie Carpet For You, coraz częściej zwracamy uwagę zarówno na jej funkcjonalność jak i wygląd. Odpowiednio dobrana może stać się miłym akcentem witającym osoby odwiedzające nas w domu.

Wycieraczka do butów na co dzień

Chcąc witać gości za pomocą oryginalnej wycieraczki do butów warto wybrać modele wykonane z włókna kokosowego. Materiał ten bowiem doskonale się barwi co sprawia, że producenci wykonują wycieraczki w najróżniejszych wzorach i kolorach. Wśród popularnych znajdzie się wycieraczka do butów z podobizną pieska, kota czy owieczki, która z pewnością zyska sympatię naszych dzieci. Goście zwrócą uwagę na modele witające ich napisem „Dzień dobry” lub „Witamy”. Z kolei domownicy chętnie przed swoimi drzwiami zobaczą napis „My  Sweet Home” lub „Nareszcie w domu”. Z kolei stawiając na funkcjonalność dobrym wyborem będzie wycieraczka do butów z gumowymi wkładami czyszczącymi oraz szczotkami osadzonymi w profilach aluminiowych. Wkłady te odporne są na ścieranie i wygniatanie, dobrze absorbują wilgoć. Zimą natomiast warto postawić na ociekacz do butów, który zapewni nas, że podłoga będzie sucha.

 

Wycieraczka do butów na święta

Wybierając wycieraczkę do butów na święta również mamy wiele możliwości. Na Wielkanoc dostępne są modele z kolorowymi pisankami, zajączkami czy charakterystycznymi dla tej pory baziami. Z kolei Boże Narodzenie to wzory śnieżynek, Świętego Mikołaja, reniferów i choinek. Coraz częściej też pojawia się wycieraczka do butów przeznaczona na Halloween z motywem duszków lub dyni.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Julia Wieniawa zaskoczyła nową fryzurą! „Nie do poznania!” – piszą fani

Julia Wieniawa zaskoczyła nową fryzurą! „Nie do poznania!” – piszą fani

Krwawy klaun i atak Wikingów, czyli Ekipa znowu robi rozróbę! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Krwawy klaun i atak Wikingów, czyli Ekipa znowu robi rozróbę! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]