in

Kilka bardzo nieoczywistych rzeczy o seksie

Włożyć, wyjąć, włożyć, wyjąć… to wie każdy. To tak w skrócie. Praktyka jednak… jest nieco bardziej skomplikowana niż mogło by się wydawać. Przeczytajcie artykuł i sprawdźcie swoją wiedzę!

Wiedzieliście?

Złośliwie się mówi, że kiedy mężczyzna jest podniecony to cała krew z mózgu odpływa mu do tej dolnej główki… W rzeczywistości… krew faktycznie przepływa do tej „dolnej główki”, ale tej krwi wystarczają dwie łyżeczki (u jednych, bo u drugich taka ilość sprawiła by, że zwyczajnie by zemdleli).

Atak serca podczas stosunku? Wyobrażacie to sobie!? To tylko w filmach – mówicie? Niestety nie. To się naprawdę może zdarzyć. Co dziwniejsze… badania wykazały, że ponad 80% mężczyzn, którzy dostają zawału podczas seksu, to zawał spowodowany numerkiem z kochanką… nie żoną… Panowie, miejcie się na baczności…

„Nie dziś kochanie, mam migrenę…” – sprowadźcie ją wreszcie na ziemię. Naukowo udowodnione jest działanie seksu na ból głowy… Bowiem już podczas stosunku ból głowy przechodzi jak ręką odjął… Dlaczego tak jest? Bo zmniejsza się napięcie, dzięki czemu nasze naczynia krwionośne w mózgu „odpoczywają” i ból głowy przechodzi.

Kobiecy orgazm trwa 20 sekund, czyli praktycznie 15 sekund dłużej niż u mężczyzn (tak Panowie… też uważamy, że to cholernie nie sprawiedliwe). Wiecie jednak, że każdy orgazm to znacznie przyśpieszenie serca – nawet 140 uderzeń na minutę, z medycznego punktu widzenia, orgazm nie jest niczym zdrowym… – wręcz przeciwnie.

Jesteś na diecie? Łyżeczka spermy to zaledwie 5 kalorii i cała kupa składników odżywczych. Zaś pół godziny intensywnego seksu to pożegnanie się aż z 200 kaloriami.

Sperma to nie tylko piękna cera i zdrowe kalorie… Udowodniono, że sperma świetnie sprawdza się jako niewidzialny atrament. Nie jest on jednak zbyt popularny, bo bardzo cuchnie, kiedy wyschnie…

Co nam rośnie podczas podniecenia to każdy wie. Jednak czy wiecie, że rośnie nam również nos? Nie.. to nie działa jak kłamliwy pinokio… Po prostu powiększa się wewnętrzna część nosa i dlatego odnosimy wrażenie, że nos rośnie – a dlaczego? Bo podczas seksu jest wzmożony przepływ krwi.

Źródło: pornopolska.pl

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Paulina Krupińska pokazała córeczkę. Nie spodziewała się, że tym zdjęciem wywoła taką …

Paulina Krupińska pokazała córeczkę. Nie spodziewała się, że tym zdjęciem wywoła taką …

Powrót muzycznego show i serial o berlińskich gangsterach. Co jeszcze w TV?

Powrót muzycznego show i serial o berlińskich gangsterach. Co jeszcze w TV?